Współpraca

Image
Współpraca z TRANS-NAT
Natalia Hebel

Świadczy usługi w zakresie organizacji oraz koordynacji transportów krajowych oraz międzynarodowych.
Główną siedzibą firmy a zarazem Centrum operacji spedycyjnych jest Gdynia. Zespół operacyjny stanowią wykwalifikowani logistycy oraz spedytorzy, zarówno lądowi jak i morscy, co pozwala naszym klientom na korzystanie z szerokiego zakresu usług, zarówno dotyczących organizacji transportów jak i doradztwa dotyczącego branży TSL.

Mamy wszelkiego rodzaju tabor od naszych podwykonawców

Naczepy

Naczepy

13,6
Chłodnie

Chłodnie

i izotermy
Kontenery

Kontenery

20' i 40'
Zestawy

Zestawy

i plandeki
od 50 kg do 24 ton
Busy

Busy

Wywrotki

Wywrotki

Niskopodłogowe

Niskopodłogowe

naczepy i platformy
Wysoki poziom świadczonych usług i zadowolenie Klienta są naszymi głównymi celami. Doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam na realizację zleceń spedycyjnych w sposób profesjonalny.
Samochody realizujące transport z naszego ramienia spełniają wymagania techniczne i jakościowe standardów międzynarodowych. Przystosowane są do przewozów towarów drobnicowych jak również niebezpiecznych lub podwyższonego ryzyka wymagających ADR. Bazujemy wyłącznie na doświadczonych i rzetelnych przewoźnikach, posiadających licencje na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikaty kompetencji zawodowych. Wszystkie ładunki są ubezpieczone w zakresie polis OCP konkretnego podwykonawcy.